תחזוקת אתרים

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com
OM דף נחיתה לעסקים - דפי נחיתה

 דפי נחיתה 
 
 
 
 
 
 
 
 

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com

שדרוג אתרים

 

כבעל עסק אתה וודאי יודע שהדרך הטובה ביותר לקדם, לשווק ולפרסם את העסק שלך היא באמצעות דף נחיתה מקצועי, שנבנה על-ידי מעצב גרפי, אבל האם אתה יודע מה זה דף נחיתה איכותי? והאם אתה יודע  שיש רק סוג אחד של דפי נחיתה שמתקדמים יותר מהאחרים? או במילים אחרות - האם כבר נחשפת לעמודי נחיתה ייחודים של חברת OM?

אז מה זה דף נחיתה של חברת OM ולמה הוא אפקטיבי יותר מהאחרים? בדומה לסוגים אחרים של דפי נחיתה, גם עמוד נחיתה של חברת OM, כולל עבודה של מעצב גרפי ומלל שיווקי, אולם בשונה מעמודי נחיתה רגילים הוא בעל ייחודיות שמגדילה את החשיפה שלך ללקוחות הפוטנציאליים ומאפשרת הגדלה משמעותית של פניות איכותיות וזו הרי המטרה שלך.
הסיבה העיקרית לכך היא שעמוד נחיתה של חברת OM הוא היחיד שמקודם באופן אורגני במספר מנועי חיפוש. בניגוד לדפי נחיתה אחרים, אותם אתה צריך לקדם בגוגל באמצעות קידום ממומן באופן נפרד ובעלויות גבוהות, מערכת דפי נחיתה של חברת OM מקודמים באופן טבעי בקידום אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים, כל זאת בעלות הקבועה מראש של עיצוב דף נחיתה ובמחירים הוגנים. בכך חוסכים לך דפי נחיתה אלה לא רק כסף, אלא גם זמן, ומפנים אותך להתמקד בעסק, כאשר השיווק מתקדם באופן עצמאי ללא צורך בהתערבות והפניות האיכותיות מממשיכות להגיע אליך.

בנוסף לכך, עמודי נחיתה מעוצבים של חברת OM כדוגמת מיני סייט, המפרט את כל המידע הרלוונטי עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך, מבלי שיהיה להם צורך לחפש מידע נוסף באתר. מסיבה זו מתאימים דפי הנחיתה של חברת OM גם לעסקים שאין להם אתר או שיש להם אתר לא עדכני. במידה ויש לך אתר או דף עסקי בפייסבוק יקושר עמוד נחיתה גם אליהם וכמובן ויגדיל את החשיפה אפילו יותר.

לחברת OM מספר רב של לקוחות מרוצים שרכשו דף נחיתה במערכות החברה וראו תוצאות. באתר של חברת OM תוכל לראות דף נחיתה לדוגמא ומגוון רחב של דוגמאות לדפי נחיתה ואת מיקומם במנועי החיפוש, כך תוכל להתרשם מהיעילות המוכחת של בניית עמודי נחיתה בשיטה הייחודית של חברת OM מתוצאות אמת בשטח.

בניית עמוד נחיתה מתבצע יחד איתך, לאחר שיחת בירור צרכים והתאמה אישית לייחודיות של העסק שלך, לעולם העסקי בו אתה פועל ולצרכים של קהל היעד שלך, במיקום הגאוגרפי בו אתה רוצה לשווק את עצמך. בהתאם לכך נכתב עבורך מלל שיווקי מקצועי, ביחד עם עבודתו של מעצב גרפי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונבנה לך דף נחיתה לדוגמא. לאחר יצירת דף נחיתה זה ואישורך מתחיל תהליך הקידום והתוצאות לא מאחרות לבוא.
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום, לראות דף נחיתה לדוגמא ויחד נקדם את העסק שלך לפריצות דרך. ובפעם הבאה שישאלו אותך מה זה דף נחיתה כבר תדע לומר שזה מה שמכניס לך כסף לעסק.

בנוסף שירותי תחזוקת אתרים - או אם עיצוב ובניית אתרים מתאימה את האתר ללקוח לחזון העסק או החברה. או אם בונה אתרי אינטרנט ללא מערכת מוכנה, לכל לקוח מותאמת מערכת ניהול אישית וגם תצוגה של האתר ייחודית לאותו לקוח, לא תמצאו אתר שמזכיר אפילו במקצת אתר אחר.
או אם עיצוב ובניית אתרים נותן שירותי תחזוקה ושדרוג לכל סוגי האתרים כולל אתרי פלאש, אתרי מערכת, ואתרים שבנויים דף אחר דף באופן קבוע ולא דינאמי.
יתרונות שדרוג אתרים על ידי חברתנו , שאנחנו מבינים גם בעיצוב וגם בקוד האתר , לוקחים בחשבון גם את נושא הקידום אתרים שהוא אחד החשובים. 

שירותי תחזוקת אתרים - מתחיל מצורך של הלקוח בשינוי כל שהוא באתר אינטרנט על בסיס קבוע. או אם עיצוב ובניית אתרים מבצעת תחזוקת אתרים לפי הצורך של הלקוח, במידה ויש תכנים רבים שאמורים לעלות לאוויר , מומלץ לקחת תחזוקה חודשית - לימוד מערכת ניהול תוכן של האתר הקיים, במידה ויש. הוספת דפים חדשים לפי דרישה, עדכון תכנים ותמונות על מנת לקבל תמונה אמיתית המשקפת את העסק שעומד מאחורי האתר בכל הקשור למוצרים או השירותים שנותן אותו עסק. או אם עיצוב ובניית אתרים מספקת את הקשר בין ספק אחסון אתרים ללקוח כך שהלקוח יכול להוריד מעל ראשו את נושא אחסון האתר ידבר אם גורם אחד.
שירותי שדרוג אתרים מבצוע בדרך כלל באופן חד פעמי , יש לפעמים שנדרש שינוי בעיצוב או בתוכן האתר אבל אין צורך בתחזוקה חודשית . עובדים על האתר מסיימים את העבודה  הנדרשת בכל הקשור לאתר ושידרגו לאחר אישור הלקוח בעצם מסתיים הקשר מול הלקוח.
שדרוג אתרים מבוצע על כל האתר או על דף ספציפי באתר, מעבר על כל דף קיים באתר שיפור מבחינת עיצוב ומלל במידה הצורך.
שדרוג אתר מומלץ לבצע כל שנה או חצי שנה תלוי בתחרות שיש באותו נושא, כל שינוי שמבצעים באתר אינטרנט יש משפיע על מנועי החיפוש השונים. בעצם כל שדרוג יכול להתפרש כמו פוט קדימה של קידום האתר במנועי החיפוש.

אימל ובדיקה של אימל