עיצוב גרפי

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com
OM דף נחיתה לעסקים - עיצוב גרפי

 עיצוב גרפי 
 
 
 
 
 
 
 
 

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com

דפי נחיתה

עיצוב גרפי לעסקים - עיצוב דף נחיתה - עיצוב גרפי

מעצב גרפי אדם אשר יקבע איך יראה פנים של החברה או עסק שלך ,איך יראה אתר האינטרנט, עבודות דפוס שונות. מעצב יבחר עבור החברה את הצבעים ופונטים אשר יופיעו ויחשפו את העסק קדימה.
מעצב גרפי מחליט ויוצר את הגרפיקה בעיקר עבור תחומי עבודה כגון : דפוס ,אינטרנט, פרסום ומיתוג .
חלק מבחירת המעצב היא להכיר את השוק ואת המתמודדים בכדי לעצב נכון את עיסוק החברה או המוצר אותו אנו מעוניינים לשווק.עיצוב גרפי מוביל אותנו לעסוק ולהעביר את כל הדמיון והחזון של העסק לעולם מוחשי וויזואלי אשר ימשוך את הקהל הרצוי אשר אנו מעוניינים למשוך לדוגמא : אריזות משחקים פונה לקהל יעד של ילדים , ספרים - עיצוב כריכת הספר היא הבסיס למשיכת הקורא ,
עיצוב גרפי לשלטי חוצות : פונה לקהל יעד רחב אשר נחשף לרוב המקרים למספר מצומצם של שניות ולכן העיצוב חייב להיות תמציתי וקליט.

מיתוג עסקים  - מיתוג הוא הדרך של החברה להציג את עצמה , מיתוג הוא מכלול של כמה נקודות עיצוב המשלימות את החבילה המושלמת ובניהם עיצוב לוגו ייחודי אשר יצורף לכל מכלול החברה בכל מוצר הנלווה לחברה המיתוג מתבצע  באמצעות עיצוב לוגו - כרטיסי הביקור- נייר המכתבים- האריזות- פרסומים בתקשורת וכדומה.


עיצוב לוגו לחברות ועסקים
אין דרך אחת נכונה לעיצוב לוגו נכון , תהליך יצירת הלוגו תלוי במעוף וביצירתיות של המעצבים כמו גם בהבנתו של העסק והחברה  המעוניינים בלוגו. מעבר ליצירתיות חשוב שהמעצב יבין את העולם העסקי ואת הפסיכולוגיה שמאחורי עולם הלוגואים בפרט. ישנם מספר כללים שמהווים קווי פעולה בסיסים לעיצוב לוגו : הלוגו צריך להתאים לכל הפרסומים: באתר, על כרטיסי ביקור, על באנרים, על שלטי חוצות וכולי.

עיצוב אתרים - עיצוב אתר מותאם אישית לחזות החיצונית של העסק שלך .
מיתוג -  סטודיו המתמחה במיתוג ובניית חזות לעסקים על ידי שינוי וחידוש של מראה חזותי כלפי קהל היעד של העסק גם בתחום האינטרנט

כרטיס ביקור  ללא ספק  הרושם הראשוני שיקבע חלק לא קטן מחזות העסק שלך לקהל היעד אותו אתה מעוניין למשוך . 
עיצוב גרפי - תחום העוסק בחזות חיצונית ותקשורת חזותית ומטרתו לשיפור חזות העסק שלך כלפי חוץ בתחומים רבים : עיצוב כרטיסי ביקור ,עיצוב אתרים,עיצוב לוגו,עיצוב גרפי ומיתוג.

ניתן לראות דוגמאות עיצוב ומיתוג בתחומים שונים - הזמנות לחתונה  / עיצוב לוגו לעסקים  / עיצוב דפי נחיתה לעסקים
חלק מעבודתנו לשקף את העסק שלך כלפי חוץ ולקהל היעד שבו. ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-6699243 או 0524561122

אימל ובדיקה של אימל